Táto stránka podrobne popisuje ubytovanie na zraze. Na základe týchto informácií si zvoľte ubytovanie v prihláške, ktorú nájdete na na stránke  PRIHLÁŠKA .

Upozornenie: pred železničnou a autobusovou stanicou sú spoločné nástupištia pre autobusy idúce v oboch smeroch. Preto pri výbere autobusu k Vášmu ubytovaciemu zariadeniu si overte, či ste nastúpili správnym smerom. Nižšie v popise jednotlivých ubytovacích zariadení máte uvedené výstupné a konečné zastávky autobusov. Električky majú nástupnú zastávku pred oboma stanicami.

Rozpis ubytovania

Názov Adresa Kapacita lôžok Voľné lôžka Popis Cena € os./noc * Raňajky € Večera € Poznámka
k strave
Stredná odborná škola Železničná
REZERVOVANĚ
Palackého 14
Košice – Staré mesto
180 0 1 bunka: 2 x 2 post. izby + WC + sprcha, wifi 10 2,60 4,60
Internát Boženy Němcovej
REZERVOVANĚ
B. Němcovej 1
Košice – Sever
104 – hotelová časť
29 buniek
0 1 bunka: 1 x 2 post. a 1x 1 post. izba + WC + sprcha 18 3,40 4,40 aj vegetariánska
200 – študentská časť 0 2 post. + WC, sprchy spoločné na chodbe 10 3,40 4,40 aj vegetariánska
Internát Ferka Urbánka
REZERVOVANÁ
Urbánková 2
Košice – Sever
28 – hotelová časť 0 3 bunky, 1 bunka: 2 x 2 post. izba + WC + sprcha, wifi
4 x 2 post. izba + WC + sprcha, wifi
20 3,40 4,40 aj vegetariánska
4 x 2 post. izba + WC + sprcha 18 3,40 4,40 aj vegetariánska
50 – študentská časť 0 2 post + WC, sprchy spoločné na chodbe 10 3,40 4,40 aj vegetariánska
Turistická ubytovňa K2
REZERVOVANĚ
Štúrova 16/32
Košice – Staré mesto
49 + 3 prístelky 0 + 0 3 x 2 post.
5 x 3 post.
7 x 4 post.
WC + sprchy spoločné na chodbe, zvlášť ženy a muži
18 4,50 5,50
Inštitút vzdelávania veterinárnych lekárov
REZERVOVANĚ
Cesta pod Hradovou 13/A
Košice – Sever
90 0 1 bunka: 1 x 1 post. izba, 1 x 2 post. izba + WC + sprcha + chladnička 1 post: 28,50 €
2 post: 17,50 €
2,80 3,50
Školský internát – Turistická ubytovňa Považská 7
Košice – Západ
200 90 3-posteľové izby, spoločné WC a sprchy na chodbe, wifi 1 osoba: 8 €
2 osoby: po 10 €
3,20 4,20 aj vegetariánska
suchý obed: 1 €
Route E58-Camp Košice
REZERVOVANĚ
Červený rak 21
Košice – Juh
150 0 voľné miesto pre stan + WC + sprcha + kuchyna + elektrina, wifi miesto pre stan: 4,50 €
ceny sú v popise nižšie
k dispozícii
bufet

* cena nezahŕňa mestskú daň v hodnote – 1,50 € / osoba / noc (oslobodení od platenia mestskej dane sú držitelia preukazu ZŤP/S, osoby do 18 rokov, študenti do 26 rokov a osoby poberajúce starobný dôchodok)

Bližší popis ubytovacích zariadení

Stredná odborná škola Železničná

Popis: jedná sa o krátkodobé ubytovanie v školskom internáte v areáli školy

Doprava zo štábu: peši južne po Hlavnej ulici na námestie Osloboditeľov. Odtiaľ autobusmi č. 10, 15, 31 na zastávku Bosáková (smer Napájadlá).

Doprava z autobusovej a vlakovej stanice: peši cez autobusovú stanicu na ulicu Palackého (cca 700 m) alebo autobusom č. 19 na zastávku Bosáková (smer Napájadlá)

Doprava na ukončenie zrazu na štadióne Lokomotíva: autobusom č. 19 na zastávku Nám. Maratónu mieru (smer KVP, kláštor), prestup na električku č. 2, 4, 9 na zastávku Havlíčkova, ďalej rovno cca 3 minúty alebo autobusom č. 10 na zastávku Nám. osloboditeľov (smer OC Optima), prestup na električku č. 2, 4 na zastávku Havlíčkova, ďalej rovno cca 3 minúty

Internát Boženy Němcovej

Popis: študentský domov Boženy Němcovej pri Technickej Univerzite v Košiciach zabezpečuje hotelové ubytovanie pre hostí. V ponuke sú rôzne izby vybavené internetom, televíziou, kúpeľňou, sociálnym zariadením, rádiom a chladničkou. Toto ubytovanie je kategorizované ako turistická ubytovňa. Nachádzajú sa tu jednoposteľové, dvojposteľové izby, apartmán a rektorský apartmán.

Doprava zo štábu: peši južne po Hlavnej ulici na námestie Osloboditeľov. Odtiaľ električkou č. 7 na zastávku Botanická záhrada. Tiež je možné cestovať električkami č. 2, 4 na zastávku Okresný úrad a následne peši cca 700 m.

Doprava z autobusovej a vlakovej stanice: autobusom č. 19 na zastávku Botanická záhrada (smer KVP Kláštor). Tiež je možné cestovať električkami č. 2, 4 na zastávku Okresný úrad a následne peši cca 700 m.

Doprava na ukončenie zrazu na štadióne Lokomotíva: cca 10 minút pešo na východ po ulici Watsonova, na veľkej križovatke na sever po ulici Komenského cca 6 minút

Internát Ferka Urbánka

Popis: internát sa nachádza na území areálu Technickej Univerzity v mestskej časti Košice – Sever. K dispozícii sú 2 a 3 lôžkové izby so štandardným vybavením. Na každom poschodí sú dve kuchynky. K dispozícii je aj práčovňa a stolno-tenisový stôl.

Doprava zo štábu: peši južne po Hlavnej ulici na námestie Osloboditeľov. Odtiaľ električkami č. 2, 4 na zastávku Okresný úrad. Tiež je možné cestovať električkou č. 7 na zastávku Botanická záhrada a následne peši cca 700 m.

Doprava z autobusovej a vlakovej stanice: električkami č. 2, 4 na zastávku Okresný úrad

Doprava na ukončenie zrazu na štadióne Lokomotíva: cca 6 minút pešo na sever po ulici Komenského

Turistická ubytovňa K2

Popis: turistická ubytovňa K2 sa nachádza v centre Košíc na Štúrovej ulici, vzdialená len 5 minút chôdze od Pešej zóny historického centra. Ubytovňa je súčasťou areálu, v ktorom nájdete aj reštauráciu, cestovnú kanceláriu, piváreň, kaviareň & herňu. Už od samého začiatku poskytujeme ubytovanie turistom, športovcom, klientom na pracovných cestách. Navyše, v spoločenskej miestnosti je k dispozícii TV, chladnička, mikrovlnka, klient má možnosť uvariť si kávu alebo čaj. Poskytujeme to, čo robotnícke ubytovne nedokážu ponúknuť: pre ubytovaných klientov vďaka úzkej spolupráci s reštauráciou vieme zabezpečiť celodennú stravu s možnosťou rezervácie obedového menu aj na večeru. V areáli sa nachádza malý park, fontána, pieskovisko pre deti a aj vďaka tomu v historickom centre mesta existuje pokojná oáza zelene. Pri objekte je hosťom k dispozícii parkovisko.

Doprava zo štábu: peši južne po Hlavnej ulici na námestie Osloboditeľov, kde začína Štúrova ulica. Po nej peši vpravo k turistickej ubytovni K2.

Doprava z autobusovej a vlakovej stanice: autobusom č. 16 na zastávku Dom umenia (smer Obchodné centrum Cassovia) alebo električkami č. 2, 6 na rovnomennú zastávku.

Doprava na ukončenie zrazu na štadióne Lokomotíva: električkou č. 2, 4 zo zastávky Dom umenia na zastávku Havlíčkova – cca 10 minút, ďalej rovno cca 3 minúty

Inštitút vzdelávania veterinárnych lekárov

Popis: Inštitút vzdelávania veterinárnych lekárov v Košiciach celoročne ponúka krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie blízko centra Košíc. Ubytovacie zariadenie s celkovou kapacitou 90 lôžok, pozostáva z 3 apartmánov, 32 dvojlôžkových a 20 jednolôžkových izieb bunkového systému. Jednotlivé bunky sú tvorené dvoma izbami so spoločným sociálnym zariadením (samostatná toaleta a kúpeľňa). Izby sú vybavené štandardne, majú TV, bezplatné wifi pripojenie a chladničku v predsieni. Hneď pri objekte sú hosťom k dispozícii dve bezplatne, kamerami monitorovane parkoviska.

Doprava zo štábu: peši južne po Hlavnej ulici na námestie Osloboditeľov. Odtiaľ autobusom č. 16 na zastávku Polianska (smer Podhradová).

Doprava z autobusovej a vlakovej stanice: autobusom č. 16 na zastávku Polianska (smer Podhradová) alebo autobusom č. 29 na zastávku Atletická (smer Zoologická záhrada)

Doprava na ukončenie zrazu na štadióne Lokomotíva: autobusom č. 12 zo zastávky Atletická (smer Šebastovce) na zastávku Okresný úrad – cca 3 minúty, následne cca 6 minút pešo na sever po ulici Komenského

Školský internát – Turistická ubytovňa

Popis: turistická ubytovňa v školskom internáte, vhodná pre návštevníkov Košíc. Izby sú 3-posteľové, sociálne zariadenie je spoločné na chodbe. V ubytovni je jedáleň a spoločenská miestnosť.

Doprava zo štábu: peši južne po Hlavnej ulici na námestie Osloboditeľov. Odtiaľ električkou č. 6 na zastávku Kino Družba.

Doprava z autobusovej a vlakovej stanice: autobusom č. 17 na zastávku Považská, Nová nemocnica (smer Luník VIII) alebo električkou č. 6 na zastávku Kino Družba

Doprava na ukončenie zrazu na štadióne Lokomotíva: električkou č. 9 zo zastávky Nová nemocnica na zastávku Havlíčkova – cca 9 minút, ďalej rovno cca 3 minúty alebo autobusom č. 12, zo zastávky Nová nemocnica (smer Madridská) na zastávku Okresný úrad – cca 6 minút, následne cca 6 minút pešo na sever po ulici Komenského

Route E58-Camp Košice

Popis: Jediný camping nachádzajúci sa na území mesta Košice. Vzdialenosť od železničnej stanice je ca 4 km a dostupný je hromadnou dopravou. Poskytuje trávnaté plochy pre stanovanie. Recepcia je otvorená nepretržite. K vybaveniu patria sociálne zariadenia, sprchy s teplou vodou, kuchynka, bufet, detské ihrisko, pingpongový stôl a ohniská s možnosťou zakúpiť si drevo. V celom areáli je možné pripojenie na wifi.

Doprava zo štábu: električkami č. 3, 4, 7 na zastávku VSS, križovatka, prestup na električku č. 9 na zastávku Autocamping a následne peši cca 850 m

Doprava z autobusovej a vlakovej stanice: električkou č. 3 na zastávku VSS, križovatka, prestup na električku č. 9 na zastávku Autocamping a následne peši cca 850 m

Doprava na ukončenie zrazu na štadióne Lokomotíva: pešo cca 850 m na zastávku Autocamping a následne električkou č. 9 na zastávku Havlíčkova, ďalej rovno cca 3 minúty

Cenník:

  • Miesto pre stan 4,50 €
  • Dospelá osoba / noc 2,70 €
  • Dieťa do 12 rokov / noc 1,80 €
  • Dieťa do 5 rokov / noc zdarma
  • Domáce zviera / noc 1,80 €